Hizmet ve Üretimde Kalitenin Adı... - İletişim 0 (000) 000-0000

Hizmetlerimiz

Anasayfa KARGI ÜRÜNLERİ

KARGI ÜRÜNLERİ

KARGI ÜRÜNLERI

 
 
 

KARGI ÜRÜNLERI

 

            Yaşam alanınıza doğal bir dokunuş yapmak istemez misiniz? Verandanızı güneşten korumak, bahçenizde tropikal esintiler taşıyan bir kamelya oluşturmak ya da terasınızı doğal bir görünümle kapatabileceğiniz ve hava koşullarından korunabileceğiniz bir ürüne ne dersiniz?  saz kamışların birleştirilmesiyle elde edilen yenilenebilir, doğa dostu ve dayanıklı ürünlerdir.

 

             Özellikle günümüzde çok daha fazla tercih edilen bambudan da yapılabilen bu ürünler yaşadığınız mekâna farklı bir hava katacak. İster kalın kamıştan ister daha ince kamıştan yapılan bu hasırlarla mekânınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Üstelik saz kamışı, bambu gibi doğal ürünlerden elde edildiği için doğada kalıcı olarak kalmaz ve yenilenebilir.

 

 Kargı Ürünleri Kullanım Alanları:

 

            Dayanıklı kamışlarla yapılan kalın hasırlarla kamelya çatılarını örtebilir, verandanıza güneşten korunmak için bu hasırları perde gibi asabilirsiniz. Daha kalın kamıştan yapılmış kargı ürünlerini bir çit ya da bahçenizi çevreleye doğal bir duvar gibi kullanabilir; beton ya da taş duvardan daha doğal bir görüntü ile ev mahremiyetini sağlayabilirsiniz. Hatta bu doğal görünümlü duvarınıza bir giriş kapısı çerçevesi yaptırıp kargı ürünleriyle bu kapıyı kaplayabilişiniz.

 

            Her boyutta kamıştan yapılan geniş çeşit yelpazesine sahip olan bu kargılarla kafe gibi büyük alana ihtiyaç duyulan mekânların çardaklarında da kullanabilirsiniz. Köy evi, kulübeler, tatil köylerindeki ufak tatil evleri çatıları için bu rahatlık hissi veren ve güneşten koruyan  arasından bu fonksiyon için en ideali yağmura ve güneşe dayanıklı bambu kargılardır.

 

 Kargı Ürünleri Neden Tercih edilmeli, nelere dikkat edilmeli

 

           ile  İşçiliği iyi yapılan, ustalıkla bir araya getirilen kamışlardan oluşan kargı hasırlar güneşin yarı sıra yağmurdan ve rüzgârdan da evimizi ve bizi koruyabilir. Bu ürünlerin dayanıklı ve yüksek yalıtım özeliğine sahip olmasının yanı sıra neme karşı korunması ve bakımının yapılması oldukça önemlidir. Bahçe duvarı ve çit gibi mekân ayırıcı elemanlar için kargı hasır seçerken rüzgârdan korunması ve daha dik durması için kalın kamıştan yapılmasına dikkat edilmelidir. Kargı hasırlar üstünün örtüleceği çatıya ve çatının şekline göre seçilmeli ya da ona göre sipariş verilip üretilmelidir.